چهارشنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
‌ محمد فتوحی حذف شد/ صعود رهبری به جدول ۶۴ نفره

‌ محمد فتوحی حذف شد/ صعود رهبری به جدول ۶۴ نفره


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، در ادامه مسابقات شمشیربازی جام جهانی لهستان که در ورشو جریان دارد امروز محمد فتوحی در مصاف با «ادوارد برلوی» از فرانسه با نتیجه ۱۵ به ۵ متحمل شکست شد. این دیدار از جدول ۶۴ نفره مقدماتی برگزار شد و بدین ترتیب فتوحی از صعود به جدول ۶۴ نفره اصلی باز ماند.

این در حالی است که محمد رهبری این مرحله را با موفقیت به پایان رساند. رهبری مقابل «کروتور» از رومانی ۱۵ بر ۸ به برتری دست یافت.

بدین ترتیب شمشیربازی ایران در جدول ۶۴ نفره اصلی جام جهانی لهستان دو نماینده خواهد داشت. مجتبی عابدینی همراه با محمد رهبری در این مرحله که فردا برگزار می‌شود با حریفان خود رقابت می‌کند.

عابدینی به دلیل حضور در میان ۱۶ شمشیرباز برتر رنکینگ جهانی به صورت مستقیم به این مرحله صعود کرده بود.

علی پاکدامن دیگر نماینده ایران در جام جهانی لهستان بود. وی پیش از این در جدول ۱۲۸ نفره مقابل حریف خود از انگلیس باخت و از دوره رقابت‌ها کنار رفت.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: ‌ محمد فتوحی حذف شد/ صعود رهبری به جدول ۶۴ نفره

‌ محمد فتوحی حذف شد/ صعود رهبری به جدول ۶۴ نفره

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش