چهارشنبه , ۱ بهمن ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
۷ مهر؛ پایان مهلت استیناف دو وزنه‌بردار دوپینگی

۷ مهر؛ پایان مهلت استیناف دو وزنه‌بردار دوپینگی


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، از مجموع نمونه گیری های به عمل آمده از ورزشکاران ایران درسال جاری میلادی، تاکنون نتیجه ۵ نمونه مثبت اعلام شده است.

بهروز هدایت (کشتی)، محسن رسایی (هندبال) و علیرضا مصلح آبادی (والیبال) صاحبان سه نمونه مثبت بودند که حکم محرومیت ۴ ساله آنها از طرف ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (نادو) صادر و ابلاغ شده است.

دو نمونه مثبت دیگر مربوط به رشته وزنه برداری است. حکم محرومیت ۴ ساله این دو وزنه بردار دوپینگی هم صادر شده اما طبق قوانین فرصت سه هفته ای به آنها داده شده تا درصورت اعتراض احتمالی، با ارائه مدارک لازم آن را اعلام کنند. مهلت استیناف دو وزنه بردار دوپینگی ۷ مهرماه به پایان می رسد.

تاکنون دو وزنه بردار دوپینگی اعتراضی به رای محرومیت خود نداشته اند و در صورتیکه تا پایان مهلت استیناف هم اعتراضی از سوی آنها مطرح نشود، رای ۴ سال محرومیت شان قطعی و ابلاغ خواهد شد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: ۷ مهر؛ پایان مهلت استیناف دو وزنه‌بردار دوپینگی

۷ مهر؛ پایان مهلت استیناف دو وزنه‌بردار دوپینگی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش