۷۲ پروژه برق رسانی دهه فجر در خراسان شمالی به بهره برداری می رسد

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: ۷۲ پروژه برق رسانی دهه فجر در خراسان شمالی به بهره برداری می رسد خبر اقتصادی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا مهندس علیرضا صبوری اظهار کرد : در ایام دهه فجر ۸ پروژه در بجنورد، ۹ پروژه در اسفراین، ۱۴ پروژه در شیروان، ۶ پروژه در مانه و سملقان، ۸ پروژه در فاروج، ۱۰ پروژه در راز و جرگلان و ۱۷ پروژه نیز در شهرستان های گرمه و جاجرم به بهره برداری خواهد رسید.
وی افزود: ترمیم، اصلاح و تبدیل شبکه، تامین برق متقاضیان شهری و روستایی جدید، احداث شبکه های فشار ضعیف و فشار متوسط جدید و نصب ترانس، اصلاح و تقویت سیستم روشنایی معابر، بهره برداری از ساختمان شعبه های جدید برق در چند شهرستان، توسعه اتوماسیون شبکه، احداث خطوط اصلی چاه های کشاورزی، اجرای طرح فهام و تامین برق واحدهای مسکن مهر آماده تحویل را از جمله پروژه های قابل بهره برداری در ایام دهه فجر می باشد .
صبوری گفت: اعتبار اجرای این پروژه ها از محل منابع ملی، منابع استانی، منابع داخلی، سفر ریاست جمهوری و سفر مقام معظم رهبری به استان تامین شده است.
استان ۸۶۳هزا رنفری خراسان شمالی در شمال شرق کشور قراردارد.
۷۱۸۹/ ۶۰۴۲ خبرنگار: بتول صارمی** انتشار: سیدحسین قدسی

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : ۷۲ پروژه برق رسانی دهه فجر در خراسان شمالی به بهره برداری می رسد

۷۲ پروژه برق رسانی دهه فجر در خراسان شمالی به بهره برداری می رسد

۲۵ January 2018 | 6:33 pm

دوره بازرسی جوش