جمعه , ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان

۷۲ هزار عدد کالای پزشکی قاچاق در البرز توقیف شد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، سرهنگ محمد نادربیگی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر دپو مقادیر قابل توجهی لوازم و تجهیزات پزشکی قاچاق در یک منزل مسکونی در منطقه “باغستان” کرج، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی پس از اطمینان از صحت خبر با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن مکان، ۷۲ هزار و ۴۹۷ عدد لوازم و تجهیزات پزشکی قاچاق کشف کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه یک نفر در این رابطه دستگیر شد، تصریح کرد: بنا بر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده، ۳ میلیارد ریال برآورد شده است.

سرهنگ نادربیگی در پایان از شهروندان خواست در صورت اطلاع از وجود هرگونه لوازم مشکوک به قاچاق، موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : ۷۲ هزار عدد کالای پزشکی قاچاق در البرز توقیف شد

۷۲ هزار عدد کالای پزشکی قاچاق در البرز توقیف شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش