پنج شنبه , ۲۵ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
۶ جایگاه سیار سوخت در مسیرهای شمالی کشور راه‌اندازی شد

۶ جایگاه سیار سوخت در مسیرهای شمالی کشور راه‌اندازی شد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از وزارت نفت، سیدمحمدرضا موسوی‌خواه، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از استقرار ۶ جایگاه سیار سوخت در مسیر شمال کشور خبر داد.

وی با بیان این که این جایگاه‌ها برای تامین سوخت مورد نیاز مردم و رفاه شهروندان و مسافران تابستانی مسیرهای شمالی کشور تعبیه شده است، گفت: ۲ دستگاه سیار سوخت در مسیر جاده چالوس از کرج نرسیده به نسا، ۲ دستگاه از کندوان نرسیده به مرزن‌آباد و ‌۲ دستگاه در نمک‌آبرود مستقر شده است.

به گفته مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، سوخت‌رسانی از طریق این جایگاه‌های سیار تا پایان تابستان امسال ادامه خواهد یافت.

 ظرفیت جایگاه‌های سیار عرضه سوخت متفاوت است، به نحوی که سوخت‌رسان‌های سیار p۲ که نسبت به کانتینرهای سوخت‌رسان کوچک‌تر بوده، اما امکان جابه‌جایی به نقاط در آنها وجود دارد، ظرفیت ذخیره حدود ۸۰۰ لیتر سوخت را دارند، اما کانتینرهای سوخت‌رسان با ظرفیت‌های حدود ۱۲ و ۲۶ هزار لیتری در واقع مخازنی هستند که به وسیله کشنده‌ها به محل منتقل شده و مستقر می‌شوند و امکانات سوخت‌گیری در آنها تعبیه شده است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : ۶ جایگاه سیار سوخت در مسیرهای شمالی کشور راه‌اندازی شد

۶ جایگاه سیار سوخت در مسیرهای شمالی کشور راه‌اندازی شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش