دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
۵ دقیقه ابتدایی خودمان را پیدا نکردیم /شجاعی به تیم روحیه داد

۵ دقیقه ابتدایی خودمان را پیدا نکردیم /شجاعی به تیم روحیه داد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، جورج لیکنز عصر امروز شنبه پس از پیروزی تیمش در برابر استقلال خوزستان در نشست خبری بعد از بازی اظهار کرد: امروز یک پیروزی خوبی را کسب کردیم، در پنج دقیقه ابتدایی بازی خودمان را پیدا نکرده بودیم اما در ادامه بهتر شدیم.

وی با اشاره به عدم بازی کردن شجاعی به دلیل محرومیت، افزود: آنتونی استوکس هم فقط یک جلسه با ما تمرین کرد و از او به همین خاطر استفاده نکردیم، از ساسان انصاری در پست مهاجم و از موسوی به عنوان وینگر چپ استفاده کردیم.

سرمربی تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه امیدوارم مصدومیتی که برای سوگیتا رخ داد جدی نباشد، گفت: کمی بعد از این صحنه نگران شدم، امیدوارم عملکرد خط دفاع و دروازه بان ما به خوبی ادامه داشته باشد.

لیکنز در پاسخ به این سوال که فکر می‌کرد بازی راحتی دارند، عنوان کرد: ما با آمادگی کامل به این بازی آمدیم و مثل همه مسابقه‌ها برای این بازی آماده شدیم، به هیچ وجه حریف را دست کم نگرفتیم.

وی ادامه داد: بعد از گذشت ١٠ دقیقه بازی را در دست گرفتیم و موقعیت‌های زیادی را ایجاد کردیم؛ در ۵ دقیقه ابتدایی بازی یک مقدار غافلگیر شدیم اما در ادامه خودمان را پیدا کردیم.

سرمربی تراکتورسازی تبریز با اشاره به کارت زرد ایمان سلیمی، بیان کرد: داوری مشکلی نداشت، ٧ بازی در پیش داریم و بهترین بازیکنان را انتخاب خواهیم کرد.

لیکنز با اشاره به تمرین سخت بازیکنان خود بعد از تعطیلات، گفت: این تعطیلی طولانی مدت باعث شد بازیکنان در ابتدا یک مقدار خسته باشند اما این مسئله طبیعی است؛ در بازی بعدی مسعود شجاعی را هم در اختیار داریم.

وی با تأکید بر اینکه برای بازی بعد باید شرایط بازیکنان را بررسی کنیم، افزود: بازیکنان تیم ما امروز همه خوب بودند و مشکلی وجود نداشت؛ در لیگ ایران همیشه گل‌های کمی زده می‌شود اما برد امروز تیم ما بسیار خوب بود چرا که توانستیم ٣ گل بزنیم و این شانس را هم داشتیم که گل‌های بعدی را هم بزنیم، در مورد تیم‌های دیگر صحبت نمی‌کنم و فقط روی تیم خودمان تمرکز می‌کنیم.

لیکنز در مورد اینکه آیا به قهرمانی فکر می‌کنند یا به سهمیه بسنده می‌کنند، گفت: همانطور که می‌دانید از روزی که آمدم قولی ندادم و در مورد سهمیه و قهرمانی حرفی را نگفتم و از روز اول رقابت سختی وجود داشت و ما ۵ امتیاز عقب بودیم اما الان پنج تیم در حال رقابت هستند و ما هم کار خودمان را می‌کنیم؛ ما فقط به دنبال برد هستیم و بازی به بازی جلو می‌رویم، بعد از تعطیلات شرایط سخت بود، کل تیم تلاش کرد تا شرایط به شکل سابق باز گردد.

سرمربی تراکتورسازی تبریز در پایان گفت: از هواداران هم که ما را حمایت کردند تشکر می‌کنم، امروز شجاعی با وجود محرومیت کنار ما بود؛ برای قدرت روانی بیشتر به او نیاز داشتیم که کنار تیم باشد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: ۵ دقیقه ابتدایی خودمان را پیدا نکردیم /شجاعی به تیم روحیه داد

۵ دقیقه ابتدایی خودمان را پیدا نکردیم /شجاعی به تیم روحیه داد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش