چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
۴ میلیون تن کالاهای اساسی در بنادر و گمرکات کشور وجود دارد

۴ میلیون تن کالاهای اساسی در بنادر و گمرکات کشور وجود دارد


به گزارش خبرانلاین، حسین مدرس خیابانی در چهارمین نشست شورای تشدید نظارت و بازرسی بازار، با تأکید بر اینکه دولت در هر شرایطی ارز کالاهای اساسی و مواد اولیه را تامین می کند، گفت: ستاد اقتصادی دولت تصمیم خوبی برای ترخیص و انتقال سریع کالاهای موجود در بنادر و گمرکات کشور اتخاذ کرده است، همواره موضوع تامین مواد اولیه و کالاهای اساسی در اولویت بوده است که با این تصمیم شتاب نیز می‌گیرد و مواد اولیه کارخانجات به موقع تامین می‌شود.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در تمام رسته های تولیدی کشور ارقام تولید حتی به نسبت سه ماهه سال گذشته افزایشی بوده، از وجود نزدیک به ۴ میلیون تن کالاهای اساسی در بنادر و گمرکات کشور خبر داد و گفت: تامین بدون وقفه کالاهای اساسی تداوم دارد، اتکای ما در تامین کالاهای اساسی تولید داخل است و فقط کسری در کالاهایی که به دلیل شرایط خاص امکان تولید ندارند، از واردات انجام می شود.

وی با تأکید بر اینکه به تناسب تشدید تحریم ها تشدید کنترل و نظارت بر بازار را داریم، تصریح کرد: نوع رفتار بازار در زندگی روزمره مردم تاثیر خواهد گذاشت و تلاش می کنیم تا تکانه‌های شدید اقتصادی که منشا آن خارجی و تشدید تحریم‌ها است روی معیشت مردم تاثیر کمتری داشته باشد.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در پایان، تشکیل ستاد مقابله با احتکار را به ابتکار سازمان حمایت، اقدامی موثر برای برخورد با سودجویان و محتکران دانست.

۲۲۳۲۲۹

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : ۴ میلیون تن کالاهای اساسی در بنادر و گمرکات کشور وجود دارد

۴ میلیون تن کالاهای اساسی در بنادر و گمرکات کشور وجود دارد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش