• Home
  • ۴۲۳ واحد صنعتی در بناب فعال است

۴۲۳ واحد صنعتی در بناب فعال استبه گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، شهریار فتحی عصر پنج شنبه در آئین افتتاح اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شهرستان بناب با بیان اینکه این شهرستان با دارا بودن یک شهرک صنعتی و دو ناحیه صنعتی دارای ۴۲۳ واحد صنعتی فعال است؛ گفت: بالغ بر ۷ هزار نفر در واحدهای تولیدی و صنعتی بناب مشغول کار هستند و این نشان دهنده پتانسیل بالای این شهرستان برای سرمایه گذاری در بخش صنعت و سایر بخش‌ها است.

وی تصریح کرد: علی رغم محدودیت‌ها و جنگ اقتصادی علیه کشور در ۶ ماهه اول سال جاری ۱۲۰ هزار تن صادرات از این شهرستان صورت گرفته که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۵۲ درصد رشد وزنی و ۱۳۱ درصد رشد دلاری داشته‌ایم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب خاطرنشان کرد: با وجود این سربازان و جهادگران اقتصادی با ارزآوری که در کشور اتفاق افتاد، توانستیم توطئه‌های دشمنان را با شکست مواجه کنیم.

فتحی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های مسئولین کشوری و استانی در اعطای مجوز راه اندازی اتاق بازرگانی در شهرستان بناب گفت: انتظار داریم با ایجاد ثبت سفارش و صدور کارت بازرگانی در اتاق بازرگانی شهرستان بناب شاهد افزایش صادرات از این شهرستان باشیم.

این گزارش حاکی است، در آئین افتتاح اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بناب نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران، رئیس و هیأت رئیسه اتاق بازرگانی استان آذربایجان شرقی، رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی، فرماندار، نماینده مردم بناب و خوشه مهر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از صاحبان صنایع نیز حضور داشتند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : ۴۲۳ واحد صنعتی در بناب فعال است

۴۲۳ واحد صنعتی در بناب فعال است