پنج شنبه , ۸ اسفند ۱۳۹۸
طراحی سایت در اصفهان
۴۰۰ اثر به جشنواره داستان نویسی بلوطیکا رسیده است

۴۰۰ اثر به جشنواره داستان نویسی بلوطیکا رسیده است


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، محمد جوروند ظهر امروز یکشنبه در نشست خبری رونمایی از پوستر جشنواره منطقه‌ای داستان نویسی بلوطیکا ایذه اظهار کرد: تاکنون در حوزه ادبیات داستانی و شعر و تئاتر در زمینه طبیعت کار نشده و این جشنواره حرکت قابل تقدیری است.

وی افزود: تاکنون ۴۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره منطقه‌ای داستان نویسی بلوطیکا ایذه رسیده و ۲۲ داستان توسط هیئت داوران پذیرفته شد و پنج داستان از میان ۲۲ داستان برگزیده می‌شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان عنوان کرد: از اصحاب رسانه انتظار داریم که روی این جشنواره مانور ملی داده شود و نباید به آن نگاه استانی داشت.

جوروند ادامه داد: هشت استان در این جشنواره شرکت می‌کنند که اصفهان، فارس، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، ایلام، کرمانشاه و کردستان هستند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : ۴۰۰ اثر به جشنواره داستان نویسی بلوطیکا رسیده است

۴۰۰ اثر به جشنواره داستان نویسی بلوطیکا رسیده است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش