چهارشنبه , ۷ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
۴۰۰۰ طرح ورزشی ناتمام در کشور وجود دارد

۴۰۰۰ طرح ورزشی ناتمام در کشور وجود دارد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، جمشید تقی زاده شامگاه شنبه در حاشیه بازدید از بزرگترین نمایشگاه فرهنگی، ورزشی کشور در یکی از بوستان‌های سمنان به مناسبت هفته دولت، با بیان اینکه این استان دارای ۹۰ طرح ورزشی نیمه تمام است، ابراز کرد: در سطح کشور چهار هزار طرح نیمه تمام ورزشی وجود دارد.

وی با بیان اینکه اتمام طرح‌های نیمه تمام در ۳۱ استان می‌تواند منجر به افزایش سرانه ورزشی در سطح کشور شود، ابراز کرد: این اقدام زیرساختی برای توسعه ورزش همگانی یک نیاز ضروری است.

ضرورت جذب سرمایه‌گذار در حوزه ورزش

معاون وزیر ورزش در امور پارلمانی با بیان اینکه هماهنگی مدیران کل ورزش و جوانان استان‌های ۳۱گانه کشور با وزارت ورزش و جوانان برای اتمام طرح‌های نیمه تمام عمرانی لازم است، تاکید داشت: یکی از ضرورت‌ها در این زمینه جذب سرمایه گذار است.

تقی زاده در دومین بخش از سخنان خود ضمن بیان اینکه فضای ورزشی سمنان استانداردهای ملی را دارد، ابراز کرد: این استان با ظرفیت‌های ویژه‌ای که دارد می‌تواند به سمت بین المللی سازی امکانات و داشته‌ها نیز حرکت کند.

وی با بیان اینکه سمنان یکی از مستعدترین استان‌های کشور در زمینه ورزش است، تاکید کرد: این استان دارای ورزشکاران خوبی در رشته‌های تیمی و انفرادی و همچنین رزمی است که در سطح کشور، آسیا و جهان می‌درخشند.

ضرورت معرفی رئیس هیئت فوتبال استان سمنان

معاون هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان در ادامه به موضوع عدم برگزاری مجمع عمومی هیئت فوتبال استان سمنان نیز اشاره کرد و درباره تاخیر برگزاری این نشست، توضیح داد: با رایزنی‌های صورت گرفته این مجمع به زودی تشکیل جلسه می‌دهد.

تقی زاده با بیان اینکه شب گذشته درباره شکل‌گیری هر چه سریع‌تر مجمع هیئت فوتبال سمنان با رئیس فدراسیون فوتبال صحبت شده است، تاکید کرد: تاکید فدراسیون نیز بر تسریع روند برگزاری این مجمع است تا مسئول هیئت فوتبال استان به زودی معرفی شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: ۴۰۰۰ طرح ورزشی ناتمام در کشور وجود دارد

۴۰۰۰ طرح ورزشی ناتمام در کشور وجود دارد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش