سه شنبه , ۴ آبان ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
۲ برادر خیّر ساخت ۱۲ مدرسه در شهرستان‌های استان تهران را تقبل کردند

۲ برادر خیّر ساخت ۱۲ مدرسه در شهرستان‌های استان تهران را تقبل کردند

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس، در آستانه بازگشایی مدارس، ۲ خیّر تهرانی مشارکت در ساخت ۱۲ مدرسه در نقاط کم‌برخوردار شهرستان‌های استان‌ تهران را تعهد کردند.

«سیدهادی و سید جعفر موجانی» خیرینی هستند که به پاس زنده نگهداشتن نام پدرشان، مشارکت در ساخت ۱۲ مدرسه ۶ کلاسه در شهرستان‌های استان تهران را تقبل و تعهد کردند.

نام تمام ۱۲ مدرسه مذکور با اعلام این خیرین، به نام «زنده یاد سیدمهدی موجانی» نامگذاری خواهد شد.

تفاهم نامه مشارکت در ساخت ۳ مدرسه از مجموع ۱۲ مدرسه امروز در اداره کل نوسازی مدارس استان تهران و با حضور علی شهری مدیرکل نوسازی مدارس تهران، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران و این ۲ برادر خیّر به امضا رسید.

۳ مدرسه مورد اشاره در روستای رامین شهرستان شهریار، امین آباد شهرری و روستای موسی‌آباد شهرستان جواد آباد ساخته خواهد شد؛ مشارکت ۵۰ درصدی خیرین در این تفاهم‌نامه مجموعاً بیش از ۳ میلیارد تومان خواهد بود.

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : ۲ برادر خیّر ساخت ۱۲ مدرسه در شهرستان‌های استان تهران را تقبل کردند

۲ برادر خیّر ساخت ۱۲ مدرسه در شهرستان‌های استان تهران را تقبل کردند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش