شنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
۲۸ میلیون مشترک در سه ماه / رکوردی خارق‌العاده برای بزرگترین کمپانی هالیوود

۲۸ میلیون مشترک در سه ماه / رکوردی خارق‌العاده برای بزرگترین کمپانی هالیوود


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، باب ایگر از مدیرعامل والت دیزنی اعلام کرد که سامانه دیزنی پلاس تنها پس از سه ماه آغاز به کار به ۲۸ میلیون و ۶۰۰ هزار میلیون مشترک رسیده است که آمار قابل توجهی است.

البته دیزنی تا رسیدن به آمار رویایی نتفلیکس که پیشکسوت این بازار است، راهی دراز پیش رو دارد. شرکت نتفلیکس که از ۲۰۰۷ کار خود را شروع کرده ۱۶۷ میلیون مشترک دارد.

دیگر رقیب دیزنی در این بازار پرسود آمازون است که با سرویس آمازون پرایم مشغول تجارت در بازار استریم‌ویدئو است. آمازون پرایم ویدئو که از ۲۰۱۱ فعال شده نیز ۱۵۰ میلیون مشترک دارد.

شرکت Hulu که از زیرمجموعه‌های دیزنی به شمار می‌رود و از ۲۰۰۸ فعالیت داشته نیز ۳۰ میلیون مشترک دارد.

اپل غول دنیای فناوری هم از تازه‌واردان این بازار است. سامانه اپل تی وی پلاس نیز از ۲۰۱۹ کار خود را آغاز کرده، تعداد مشترکان خود را اعلام نکرده است.

۲۴۱۲۴۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: ۲۸ میلیون مشترک در سه ماه / رکوردی خارق‌العاده برای بزرگترین کمپانی هالیوود

۲۸ میلیون مشترک در سه ماه / رکوردی خارق‌العاده برای بزرگترین کمپانی هالیوود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش