۱۸ هزار نفر در ساوجبلاغ متقاضی دریافت کنتور برق هستند

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: ۱۸ هزار نفر در ساوجبلاغ متقاضی دریافت کنتور برق هستند خبر اقتصادی:

ناصر اسکندری روز یکشنبه در آیین تودیع و معارفه رئیس اداره برق شهرستان ساوجبلاغ افزود: درقانون جدید تمام انشعابات غیرمجاز جمع آوری شده و این تعداد متقاضی افرادی هستند که اغلب از انشعاب غیر مجاز در سال های اخیر بهره بردند و خسارت زیادی به شبکه ها وارد کرده اند.
وی اضافه کرد: دراین مدت نیز به ۴ هزارنفر کنتور اختصاص یافته است.
رویکرد جمع آوری انشعابات و احیا ۸۰ میلیون کیلو وات ساعت کاری سخت است ولی درقانون جدید می شود این مبالغ را به بیت المال عودت داد.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز به بیان منشور اخلاقی این شرکت بر حسن اخلاق و امانتدار و حفظ شئونات اسلامی را مورد تاکید قرار داد.
اسکندری با بیان اینکه مدیران مناطق حق کار دوم و مشاوره ای را بعد از اتمام اداری ندارند و تمام وقت خود را باید صرف خدمات به مردم دهند .
وی افزود تکریم ارباب رجوع مهمترین موضوع است و مدیران در خصوص کار حرفه ای خود در کاهش تلفات باید نقش عمده را ایفا نمایند
وی گفت ۱۰۰۰ میلیارد تومان مطالبات ما از مردم است وصول این مبلغ باید جدی تر از گذشته عملیاتی شود اگر یک درصد از این مبلغ صرف امور جاری شرکت شود تمام مشکلات حل و خدمات به مردم تسهیل تر خواهد شد.
اسکندری افزود :استفاده از پتانسیل نیروی انسانی تقویت امنیت شهر وندان از دیگر مواردی است که مدیر جدید باید به آن توجه کند.
۱۵۳۵/۶۱۵۵/ خبرنگار: مریم صوفی **انتشار دهنده:داریوش غفاری

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : ۱۸ هزار نفر در ساوجبلاغ متقاضی دریافت کنتور برق هستند

۱۸ هزار نفر در ساوجبلاغ متقاضی دریافت کنتور برق هستند

۱۴ January 2018 | 4:32 pm

دوره بازرسی جوش