• Home
  • ۱۳ درصد از جاده‌های استان اصفهان فرسوده و مخاطره آمیز است

۱۳ درصد از جاده‌های استان اصفهان فرسوده و مخاطره آمیز استبه گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین از اصفهان، سیدرضا مرتضوی با اشاره فرارسیدن نوروز و افزایش مسافرت های نوروزی اظهار داشت: این موضوع باعث شد تا حجم تردد در جاده های استان نسبت به سال گذشته افزایش یابد.

وی با بیان اینکه استان اصفهان یکی از سه مقصد اصلی گردشگران و مسافران نوروزی در ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ بود، ابراز داشت: بیشترین میانگین حجم تردد وسایل نقلیه را در استان اصفهان داریم.

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه با این حجم از ترافیک و تردد بیش از ۱۳ درصد از راه های استان اصفهان فرسوده و مخاطره آمیز است، تصریح کرد: لازم است تا اقدامات لازم برای بهسازی راه های استان و همچنین رفع نقاط حادثه خیز در اسرع وقت انجام شود.

وی با بیان اینکه متاسفانه ۳۳ درصد از جاده های استان اصفهان فرسوده تر از سایر جاده های کشور است، تاکید کرد: با توجه به این حجم از تردد و قرارگیری استان اصفهان در محور ترانزیتی شمال جنوب و شرق غرب شاخص نیروی انسانی و امکانات موجود پاسخگوی رفع نیازهای استان نیست.

مرتضوی با اشاره به اینکه ایمنی و پشتیبانی از پلیس در استان اصفهان متفاوت تر از دیگر استان ها است، افزود: در زمینه ایمن سازی و استانداردسازی خودروها باید دستگاه ها و سازمان های مربوطه ورود جدی داشته باشند.

وی با اشاره به ضرورت آسیب شناسی راهبردی تصادفات درون شهری و برون شهری تاکید کرد: توجه ایمنی جاده ها و خودروها یک امر ضروری برای کاهش تصادفات است چراکه بخش عمده ای از منابع مالی و اقتصادی کشور در مورد سوانح رانندگی و حواشی آن هزینه می شود.

۴۸

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : ۱۳ درصد از جاده‌های استان اصفهان فرسوده و مخاطره آمیز است

۱۳ درصد از جاده‌های استان اصفهان فرسوده و مخاطره آمیز است