دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
۱۰ استارت آپ در بخش بیمه‌ فعالیت می‌کنند

۱۰ استارت آپ در بخش بیمه‌ فعالیت می‌کنند


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، غلامرضا سلیمانی امیری امروز در مراسم تبادل تفاهمنامه همکاری مشترک با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که در راستای «سیاست‌های توسعه اقتصاد دانش‌بنیان» منعقد شد، اظهار داشت: ما در سطح شرکت‌های بیمه‌ای، قوانین و مقررات و پوشش‌های بیمه‌ای متنوعی داریم.

وی ادامه داد: ما کشوری هستیم که انواع پوشش‌های بیمه‌ای را تعریف کرده‌ایم اما این نفوذ بیمه‌ای نیاز به نوآوری دارد.

رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران افزود: ورود استارتاپ‌ها به بخش بیمه‌ای می‌تواند ضعف بازاریابی را پوشش دهد که درآمد خوبی هم ایجاد می‌کند و از سوی دیگر به مردم خدمات جدیدی ارائه می‌دهد.

وی با تأکید بر اینکه نوآوری باعث نفوذ ایجاد امنیت سرمایه‌گذاری، امنیت زندگی و امنیت مسئولیت خواهد شد، گفت: امیدواریم نفوذ بیمه‌ای را در سطح کشور گسترش دهیم چرا که این گسترش بر اساس دستور رئیس‌جمهور بوده است.

سلیمانی امیری اضافه کرد: امروز ضروری است که از وجود استارتاپ‌ها بخصوص نیروهای جوان که در این زمینه فعالیت می‌کنند، استفاده کنیم.

رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: استفاده از نیروهای تحصیلکرده و نفوذ نوآوری در بخش بیمه‌ای و بازاریابی می‌تواند به بهینه کردن هزینه‌های بیمه منجر شود.

وی با بیان اینکه خوشبختانه ۱۰ استارت آپ در سطح کشور در بخش بیمه‌ای فعالیت می‌کنند، افزود: بقیه استارت آپ‌ها توسط شرکت‌های بیمه‌ای باید به تائید برسند و ثبت شوند تا بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند.

سلیمانی امیری خاطرنشان کرد: استارتاپ‌ها در چارچوب قوانین بیمه مرکزی فعالیت می‌کنند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : ۱۰ استارت آپ در بخش بیمه‌ فعالیت می‌کنند

۱۰ استارت آپ در بخش بیمه‌ فعالیت می‌کنند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش