یکشنبه , ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
۱۰۶ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات ضربتی پلیس شاهرود کشف شد

۱۰۶ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات ضربتی پلیس شاهرود کشف شد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، سرهنگ علی کریمی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی شاهرود ضمن بیان اینکه ۱۰۶ کیلوگرم مواد مخدر با همکاری پلیس مواد مخدر شاهرود و دامغان طی عملیات پلیسی در محورهای مواصلاتی کشف و ضبط شد، بیان کرد: یک دستگاه خودرو با محموله مواد مخدر در محورهای مواصلاتی شهرستان شاهرود، با هماهنگی‌های لازم اکیپ‌های ویژه پلیس شناسایی و مور تعقیب قرار گرفت.

وی با بیان اینکه پس از کار اطلاعاتی صورت گرفته توسط ناجا این خودرو متوقف و دو نفر سرنشین آن دستگیر شدند، بیان کرد: محموله مواد مخدر مکشوفه از این خودرو از نوع تریاک بوده است و همچنین متهمان به مراجع قضائی تحویل شدند.

فرمانده انتظامی شاهرود از دستگیری راننده نیسان متواری نیز در این شهرستان خبر داد و گفت: شامگاه گذشته به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شاهرود تصادفی گزارش شد که در آن راننده وانت نیسان متخلف متواری شده بود.

کریمی با بیان اینکه این تصادف در محور رویان – شاهرود رخ داد و منجر به فوت راکب موتور سیکلت شد، گفت: این راننده روز گذشته متواری بود تا اینکه با عملیات پلیسی توسط ناجای شهرستان شاهرود فرد مذکور شناسایی و امشب دستگیر شد همچنین پرونده برای بررسی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفته است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : ۱۰۶ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات ضربتی پلیس شاهرود کشف شد

۱۰۶ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات ضربتی پلیس شاهرود کشف شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش