یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
یک باشگاه دیگر به جمع مخالفان برگزاری لیگ اضافه شد

یک باشگاه دیگر به جمع مخالفان برگزاری لیگ اضافه شد


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو خراسان در برنامه زنده شبکه ورزش درباره ادامه بازی ها و لغو آنها گفت: همین امروز من با دو مالک دیگر لیگ برتری یعنی آقایان حدادیان و زنوزی صحبت کردم پس از حرف هایی که زدیم فهمیدیم که هر ۴ باشگاه یک موضع دارند. اگر باشد بازی ها را برگزار کنیم باید شرایط را به طور کامل آماده کنیم. قبلا هم ما در زمان بندی بازی ها مشکلات زیادی داشتیم حالا که باید تیم های آسیایی هر ۳، ۴ روز یک بازی کنیم می توانیم زمان بندی درست ارائه کنیم؟

او ادامه داد:  با بررسی همه شرایط من به این نتیجه می رسم که باید بازی ها را از شهریورماه آغاز کرد. بازی ها باید در آن تاریخ اما با شرایط همین الان برگزار شود. تیم ما نه قهرمان می شود و نه می افتد بنابراین ما به چیزهای دیگری فکر می کنیم که می گوییم بازی ها اکنون قطع شود. به هرحال تیم هایی که صدرنشین می شوند و یا قهرمان، زیاد مهم نیستند تیم هایی که می افتند و از لیگ بالا می آیند شرایط حساسی خواهند داشت که نباید به گونه ای باشد که به آنها اجحاف شود. 

حمیداوی همچنین گفت:  متاسفانه آدم های غیرحرفه ای و غیر متخصص را در فدراسیون سرکار آوردند و حالا آنها می خواهند برای ورزش مهم فوتبال تصمیم گیری کنند وبرای آن تعیین تکلیف کنند به نظر شما امکان دارد تصمیم درست گرفته می شود؟ من که می گویم ای کاش به نظریه های دیگر هم فکر شود مثل چیزی که اکنون من می گویم بازی ها را از شهریور آغاز کنند. 

۴۳۲۵۷

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : یک باشگاه دیگر به جمع مخالفان برگزاری لیگ اضافه شد

یک باشگاه دیگر به جمع مخالفان برگزاری لیگ اضافه شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش