پنج شنبه , ۷ اسفند ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
یک اقدام امنیتی فوری برای محافظت از استان های عراق اتخاذ شود

یک اقدام امنیتی فوری برای محافظت از استان های عراق اتخاذ شود


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از المعلومه، تعدادی از نمایندگان عراقی خواهان اقدامات امنیتی فوری در مناطق مختلف بغداد برای نابودی عناصر تروریستی در این مناطق، شدند.

«عبدالخالق مدحت» عضو کمیسیون امنیت در پارلمان عراق اعلام کرد که سرویس های امنیتی باید یک طرح مشخص برای محافظت از امنیت بغداد و دیگر استان های عراق با هدف تضمین عدم تکرار انفجارهای تروریستی جدید، ارائه دهند.

«محمد رضا» نماینده ائتلاف سائرون در پارلمان نیز تاکید کرد که یک اقدام امنیتی در مناطق مختلف بغداد برای پایان دادن به حضور عناصر تروریست در این مناطق باید شکل بگیرد.

«لیال البیاتی» نماینده ائتلاف الفتح بیان کرد که نیروهای عراقی باید به وظایف خود در قبال نابودی طرح های تروریستی از طریق فعال سازی تلاش های اطلاعاتی در اکثر استان های این کشور، عمل کنند.

۲ انفجار انتحاری در بغداد طی روز پنجشنبه بیش از ۳۰ کشته و ۱۱۰ مجروح برجای گذاشته است.

پیش از این، «سعد السعدی» عضو دفتر سیاسی عصائب اهل الحق عراق گفته بود: ردپای آل سعود و آل نهیان در دو انفجار واضح و مشهود است. وزیر کشور عراق باید به دلیل اهمال، مورد بازخواست قرار گیرد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : یک اقدام امنیتی فوری برای محافظت از استان های عراق اتخاذ شود

یک اقدام امنیتی فوری برای محافظت از استان های عراق اتخاذ شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش