جمعه , ۴ تیر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
یوونتوس هم به اینتر تبریک گفت؛ هم کُری خواند!

یوونتوس هم به اینتر تبریک گفت؛ هم کُری خواند!


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ پس از قطعی شدن قهرمانی تیم فوتبال اینتر در فصل جاری رقابت‌های سری A، رقیب دیرینه این تیم، یوونتوس با انتشار پیامی زودتر از دیگر رقبای نراتزوری، موفقیت این تیم را برای فتح لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا تبریک گفت.

قهرمانی اینتر پایان‌بخش ۹ فصل سلطه یوونتوسی‌ها بر سری A‌ بود که سرمربی حال حاضر اینتری‌ها، آنتونیو کونته آغازگر آن بود. (کونته در فاصله سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ سه قهرمانی متوالی برای یوونتوسی‌ها کسب کرد).

باشگاه یوونتوس در پیام تبریکش در توئیتر به اینتری‌ها نوشته است: آفرین به اینتر بابت قهرمانی در فصل ۲۱-۲۰۲۰ سری A.

در همین حال آندره‌آ آنیلی رئیس باشگاه یوونتوس نیز با یک توئیت به همتای چینی خود در اینتر، استیون ژانگ قهرمانی تیمش را تبریک گفت و نوشت: آفرین استیون! برای تو خوشحالم و افتخار می‌کنم که در زمین بازی برای تو رقیبی وظیفه‌شناس و خارج از آن دوستت بودم. ما دوباره باز خواهیم گشت.

اینتر در حالی قهرمان سری  A شد که هنوز ۴ هفته دیگر به پایان فصل جاری این رقابت‌ها باقیست.

بیشتر بخوانید: لغو بازی بزرگ انگلیس به خاطر شورش هواداران یونایتد

۲۵۳ ۲۵۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : یوونتوس هم به اینتر تبریک گفت؛ هم کُری خواند!

یوونتوس هم به اینتر تبریک گفت؛ هم کُری خواند!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش