دوشنبه , ۴ شهریور ۱۳۹۸
طراحی سایت در اصفهان
گوگل داپلکس با گوشی‌های بیشتری سازگار می‌شود

گوگل داپلکس با گوشی‌های بیشتری سازگار می‌شود


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از ورج، این خدمات هوش مصنوعی ابتدا از طریق گوشی‌های پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال در ماه دسامبر عرضه شد. سپس از ماه مارس تمامی کاربران گوشی‌های پیکسل توانستند از آن بهره مند شوند. در ادامه، گوگل اعلام کرده خدمات یادشده را در اختیار کاربران تمامی گوشی‌های اندرویدی و آی او اس قرار می‌دهد.

کاربران می‌گویند داپلکس از طریق گوشی گالکسی اس ۱۰ پلاس در دسترس قرار گرفته است. گوگل قبلاً اعلام کرده بود خدمات یادشده با نسخه ۵ سیستم عامل اندروید و نسخه‌های بعد از آن و همین طور تمامی آیفون‌های مجهز به نرم افزار گوگل اسیستنت سازگاری دارد.

این خدمات که به گوشی امکان می‌دهد به طور خودکار با رستوران مدنظر کاربر تماس گرفته و زمانی را برای صرف شام ذخیره کند، فعلاً تنها در ۴۳ ایالت آمریکا در دسترس است، اما قرار است در آینده در برخی نقاط دیگر این کشور هم قابل استفاده باشد. گوگل داپلکس از هوش مصنوعی بسیار پیشرفته‌ای برخوردار است و صدای پخش شده از آن در زمان تماس با رستوران‌های مختلف تا بدان حد با صدای انسان شباهت دارد که معمولاً متصدیان رستوران‌ها متوجه نمی‌شوند تماس گیرنده ماشین بوده یا انسان.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: گوگل داپلکس با گوشی‌های بیشتری سازگار می‌شود

گوگل داپلکس با گوشی‌های بیشتری سازگار می‌شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش