• Home
  • گل‌محمدی با کودکان یکی از مدارس محروم مشهد دیدار کرد+عکس

گل‌محمدی با کودکان یکی از مدارس محروم مشهد دیدار کرد+عکس


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، طی مراسمی که توسط انجمن خبرنگاران و عکاسان خراسان رضوی در دبستان دکتر قاسمی در برزش آباد مشهد برگزار شد ، اقلام آموزشی، پرورشی و ورزشی به دانش آموزان این مدرسه اهدا گردید.

در این مراسم که برخی از مدیران شهرداری مشهد ،پیشکسوتان و خبرنگاران ورزشی حاضر بودند ، یحیی گل محمدی به همراه مجتبی سرآسیایی قائم مقام و جواد طاری بخش مدیر روابط عمومی باشگاه نیز حضور داشتند.در این مراسم تعدادی نیمکت و دیگر وسایل آموزشی و ورزشی برای استفاده دانش آموزان به این دبستان اهدا شد. گل محمدی نیز با حضور در این مراسم با دانش آموزان این مدرسه به گفتگو پرداخت و با آنها عکس یادگاری گرفت.

حال و هوای دانش آموزان این مدرسه محروم با دیدن گل محمدی وصف نشدنی بود و آنها علاوه بر تشویق سرمربی پدیده که به مدرسه آنها آمده بود از وی امضا می گرفتند و گل محمدی نیز با رویی گشاده پذیرای آنها بود. گل محمدی و سرآسیایی در ادامه بازدیدی را از این مدرسه ۵ کلاسه داشتند.

وقتی گل محمدی به یکی از کلاس های این مدرسه که در کانکس بود رفت وعده داد تا بتواند با کمک بازیکنان تیمش کمک هایی را برای ساخت کلاس درس خارج از کانکس انجام دهد.

گفتنی است دبستان دکتر قاسمی واقع در روستای محروم برزش آباد در فاصله ۱۰ کیلومتری مشهد با ۵ کلاس درس که یکی از آنها در کانکس می باشد، در دو شیفت صبح و عصر به بیش از ۱۵۰ دانش آموز دختر و پسر خدمات ارایه می کند اما با امکانات بسیار محدودی روبرو می باشد.

انتهای پیام/ا

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: گل‌محمدی با کودکان یکی از مدارس محروم مشهد دیدار کرد+عکس

گل‌محمدی با کودکان یکی از مدارس محروم مشهد دیدار کرد+عکس