دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
گلایه یحیی گل‌محمدی جواب داد

گلایه یحیی گل‌محمدی جواب داد


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس پس از نایب قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا علاوه بر انتقاد از هیات مدیره باشگاه بابت موافقت با جدایی بشار رسن خواهان رسیدگی به کمبود اقلام مربوط به تمرینات سرخپوشان شد.

گل محمدی در آخرین گفتگوی خود مدعی شد به نامه‌ای که حدود چهار ماه پیش برای خرید اقلام مورد نیاز تمرین ترتیب اثر داده نشده است و توجهی به این موضوع نمی‌شود.

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از شنیدن صحبت‌های گل محمدی در رسانه‌ها از ابراهیم شکوری معاون اجرایی خود می‌خواهد تا این موضوع را به طور جدی پیگیری کند.

شکوری نیز با حضور در جلسه تمرینی دوشنبه گذشته این تیم با یحیی گل محمدی صحبت کرد تا پیگیری لازم را برای حل مشکلات مطرح شده از سوی گل محمدی انجام دهد.

باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا اقلام تمرینی مدنظر گل محمدی را تا نیم فصل تامین کرده و در اختیار کادر فنی سرخپوشان پایتخت قرار دهد.

۲۵۶ ۲۵۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: گلایه یحیی گل‌محمدی جواب داد

گلایه یحیی گل‌محمدی جواب داد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش