دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
گلایه‌های کارگردان قدیمی تلویزیون/ به من گفته‌اند اسپانسر بیاور!

گلایه‌های کارگردان قدیمی تلویزیون/ به من گفته‌اند اسپانسر بیاور!


کارگردان “حکایتی و حکمتی”، “طفلان مسلم” و خیلی از کارهای قدیمی تلویزیون، برعهده مجتبی یاسینی بوده که البته بسیاری او را با بازی در فیلم “شوخی” همایون اسعدیان می‌شناسند. وقتی به سراغ یاسینی رفتیم لب به گلایه گشود و از دغدغه‌هایی که دوست دارد تبدیل به سریال تلویزیونی شوند صحبت کرد. 

او در این گفت‌وگوی کوتاه دلیل کم‌کاری‌هایش را فیلمنامه‌هایی عنوان کرد که در انتظار بودجه‌اند. یاسینی گفت: “چتر خدا” و “حبیب بن مظاهر” دو سریال تلویزیونی‌اند که ارائه داده‌ام. به من گفتند پول نداریم، راست هم می‌گویند ندارند اما برای ما! برای بعضی‌ها همیشه دارند. 

کارگردان “حکایتی و حکمتی” تأکید کرد: “چتر خدا” مضمون انسانی و عاطفی دارد که مردم به این مضامین سریال‌های تلویزیونی نیاز دارند. یا  “حبیب بن مظاهر” که از یاران امام حسین(ع) است و اگر شرایط فراهم شود و این سریال جلوی دوربین برود دوره‌ای از زندگی ایشان تا شهادت به تصویر کشیده خواهد شد.

وی افزود: به ما گفته‌اند اسپانسر ببریم؛ اسپانسر هم که می‌دانید معایبی دارد، دوست دارد کارها زودتر به اتمام برسد و تبلیغ و منفعت‌های خودش را جلو ببرد. هیچ توجهی به کیفیت ندارد به همین خاطر است که کیفیت قربانی می‌شود. 

یاسینی با اشاره به اینکه همیشه دنبال کارهایی‌ام که پشتوانه تحقیقی و پژوهشی دارند، خاطرنشان کرد: همه کارهایی که می‌نویسم و دغدغه تولید آن‌ها را دارم پشتوانه تحقیقی و پژوهشی دارند؛ یعنی سرسری به آن‌ها نگاه نشده و همین دو کاری که اشاره کردم دو سال برای نگارش فیلمنامه و تحقیق و پژوش‌های آن‌ها صرف شده است. واقعاً من برای پروژه “حبیب بن مظاهر” باید اسپانسر بیاورم!

وی درباره طراحی لباس و بازدید از لوکیشن برای شروعِ سریال “حبیب بن مظاهر” گفت: کار سریال “حبیب بن مظاهر” به برآورد هم رسید اما معاونت سیما دچار تغییر شد. حتی بازدیدی برای انتخاب لوکیشن‌ها داشتیم، طراحی لباس توسط آقای میرفخرایی جلو رفت اما تا به امروز شرایط تولید فراهم نشده و امیدوارم بتوانم این کار که جایش در میان سریال‌های تلویزیونی خالی است، بسازم. 

۲۴۱۲۴۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : گلایه‌های کارگردان قدیمی تلویزیون/ به من گفته‌اند اسپانسر بیاور!

گلایه‌های کارگردان قدیمی تلویزیون/ به من گفته‌اند اسپانسر بیاور!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش