• Home
  • گفتگوی برجامی مالی با وزیرخارجه بحرین

گفتگوی برجامی مالی با وزیرخارجه بحرینبه گزارش خبرگزاری بحرین، مالی روز شنبه در دبی با وزیر خارجه بحرین دیدار و در مورد تحولات اخیر مربوط به مذاکرات ایران با قدرت‌های جهانی در مورد پرونده هسته‌ای ایران گفت وگو کرد.

آنها همچنین در مورد اقدام ها برای از سرگیری این مذاکرات بحث و تبادل نظر کردند.

درحالیکه آمریکا با حضور در منطقه خاورمیانه امنیت و ثبات را به خطر انداخته، مالی و الزیانی در مورد اقدام ها  برای حفظ امنیت و ثبات در منطقه همزمان با چالش‌ها و تحولات رایزنی کردند.

وزارت خارجه آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد که راب مالی از ۱۱ تا ۲۰ نوامبر (۲۰ تا ۲۹ آبان )  به امارات متحده عربی، سرزمین های اشغالی، عربستان سعودی و بحرین سفر می کند تا با شرکای خود رایزنی و در یک سری تعاملات منطقه ای شرکت کند.

وزارت خارجه آمریکا در ادامه اتهام پراکنی ها و هراس از نفوذ منطقه ای ایران مدعی شد این مقام آمریکایی در سفر خود رویکرد واشنگتن را در قبال طیف وسیعی از نگرانی ها درباره ایران از جمله رفتارهای بی ثبات کننده و هفتمین دور گفت و گوهای پیش رو برای بازگشت متقابل به پایبندی کامل به برجام را هماهنگ خواهد کرد.

۳۱۱۳۱۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : گفتگوی برجامی مالی با وزیرخارجه بحرین

گفتگوی برجامی مالی با وزیرخارجه بحرین