پنج شنبه , ۲۵ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
گزارش کامل از بهترین‌های جام بیست و یکم/ غافلگیری یک رئیس جمهور!

گزارش کامل از بهترین‌های جام بیست و یکم/ غافلگیری یک رئیس جمهور!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، دیدار فینال بیست و یکمین دوره رقابت های فوتبال جام جهانی از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امروز یکشنبه بین تیم های فرانسه و کرواسی در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو برگزار شد که در پایان فرانسه به برتری ۴ بر ۲ دست یافت. 

ماریو مانژوکیچ (۱۹- گل به خودی)، گریزمان ( ۳۸- پنالتی)، پل پوگبا(۵۹) و امباپه(۶۵) برای فرانسه و ایوان پرشیچ (۲۸) و مانژوکیچ(۶۸)  برای کرواسی گلزنی کردند.

در پایان این مسابقه بهترین های جام بیست و یکم معرفی شدند:

توپ طلایی: لوکا مودریچ 
دستکش طلایی: تیبو کورتوا
کفش طلایی: هری کین
بازیکن جوان: کیلیان امباپه
بازی جوانمردانه: تیم ملی اسپانیا

مراسم اهدا جام بیست و یکم در حالی برگزار شد که همزمان بارش شدید باران مراسم را تحت تاثیر قرار داد. با این حال اینفانتینو رئیس فیفا به همراه رئیس جمهور کرواسی و فرانسه زیر چترهایی که برای آنها باز شده بود جام و مدال ها را توزیع کردند. 

گرابار کیتاروویچ رئیس جمهور کرواسی که قبل از این نیز کلیپی از حضورش در رختکن کرواسی و تبریک به بازیکنان پخش شده بود، در مراسم اهدا جام هم خبرساز شد و با آغوشی باز به بازیکنان تیم ملی کشورش به خاطر کسب عنوان نایب قهرمانی جام جهانی تبریک گفت. شبکه سوم هم در اقدامی کم سابقه تصاویر خوش و بش او با بازیکنان تیم ملی کرواسی را به طور زنده پخش کرد.

زمانی که اینفانتینو قصد داشت جام را از روی سکو به سمت بازیکنان فرانسه ببرد تا آن را به کاپیتان تحویل دهد، رئیس جمهور کرواسی از او خواست اجازه بدهد جام را ببوسد. او در نهایت موفق به لمس جام قهرمانی شد. 

رئیس جمهور کرواسی و فرانسه که تا پایان مراسم اهدا جام حضور داشتند، با بالا بردن دست یکدیگر به نشانه دوستی صحنه را ترک کردند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: گزارش کامل از بهترین‌های جام بیست و یکم/ غافلگیری یک رئیس جمهور!

گزارش کامل از بهترین‌های جام بیست و یکم/ غافلگیری یک رئیس جمهور!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش