دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
گریز از ۲۰۲۰، امید به ۲۰۲۱/گذر از رنج‌ها

گریز از ۲۰۲۰، امید به ۲۰۲۱/گذر از رنج‌ها


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین از دیگرعناوین مهم سی‌ویکمین‌ شماره «خبرجنوب تعطیلات» که فردا جمعه منتشر می‌شود، می‌توان به داستان ناگفته‌های «فیدل»، آرزوهای بزرگ گابریل( همراه با ژسوس برزیلی)، نغمه‌ خاص آقای نویسنده، سیاستمدار صریح اللهجه،۱۳ دوست‌ داشتنی، لذت غذای شمالی زیر باران نقره‌ای و خودکشی با خمیر دندان اشاره کرد.

■ ■ ■

لازم به یادآوری است که اولین شماره «خبرجنوب تعطیلات»، جمعه سوم مرداد ۱۳۹۹ با رویکردی خواندنی و ارائه مطالب در زمینه‌های تاریخی، علمی، دانستنی، ورزشی، موسیقی، سرگرمی و سینمایی منتشر شد تا پس از این، روزنامه «خبرجنوب» در اقدامی منحصر
به فرد و به پاس همراهی مخاطبان پرشمار خود طی۴۲ سال گذشته در تمامی روزهای جمعه و تعطیلات رسمی نیز در کنار علاقه‌مندانش باشد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : گریز از ۲۰۲۰، امید به ۲۰۲۱/گذر از رنج‌ها

گریز از ۲۰۲۰، امید به ۲۰۲۱/گذر از رنج‌ها

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش