دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
گام اول کارون اروند خرمشهر با تساوی برداشته شد

گام اول کارون اروند خرمشهر با تساوی برداشته شد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، از سری رقابت‌های هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم های کارون اروند خرمشهر و سرخ پوشان پاکدشت امشب در ورزشگاه نفت و گاز خرمشهر به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

تیم‌های تازه صعود کرده‌ کارون خرمشهر و سرخ‌پوشان پاکدشت در مسابقه‌ای که با رأی کمیته انضباطی بدون حضور تماشاگر در استادیوم نفت‌وگاز خرمشهر برگزار شد، فرصت‌هایی برای گلزنی ایجاد کردند، اما از موقعیت‌های ایجاد شده بهره‌ای نبردند و در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی صفر – صفر رضایت دادند و هرکدام یک امتیاز از هفته نخست لیگ دسته اول دشت کردند.

این بازی را علی‌اصغر مومنی با کمک حمید نادری و بهمن عبداللهی قضاوت کرد و در آن به هادی شکوری و وحید همراز (سرخ‌پوشان) کارت زرد نشان داد. 

تیم کارون اروند خرمشهر با هدایت اکبر میثاقیان و با ترکیب: میکائیل ایمن تراج، ابراهیم کریمی، وحید عسکری، حمید نعمتی، بهتاش میثاقیان، محمد علیزاده، کریم احمدی، مصطفی نوروزی، احسان تأییدی (۸۰- منصور تنهایی)، بهرام رشیدفرخی (۴۶- بهادر عبدی) و احسان پیرهادی (۶۶- علی هزامی) وارد میدان شد. 

همچنین تیم فوتبال سرخ‌پوشان پاکدشت با هدایت فرهاد کاظمی با ترکیب: علی محسن‌زاده، محمد امینی، وحید همراز، هادی شکوری، محمد رحمتی، مصطفی ماهی، پیام ملکیان، هادی ایمانی، امیرحسین فشنگچی (۷۸- محسن طرهانی)، امیرمحمد پناهی (۸۵- عرفان میرزایی) و حسین امامیان (۶۸- حمزه خذیراوی) در برابر حریف صف آرایی کرد. 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: گام اول کارون اروند خرمشهر با تساوی برداشته شد

گام اول کارون اروند خرمشهر با تساوی برداشته شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش