یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
گارسون رباتیک در چین استخدام شد

گارسون رباتیک در چین استخدام شد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از دیل میل،  در نمایشگاه CES۲۰۲۰ یک گارسون رباتیک با صورت دیجیتالی گربه ای رونمایی شده که  می تواند ظرف های غذا را حمل کند و در رستوران مسیر خود را بیابد. اگر فردی گوش ربات را نوازش کند، گجت نسبت به آن واکنش نشان می دهد.

شرکت چینیPudu Tech ربات «بلابات»( BellaBot )را برای رستوران ها ساخته است. این گارسون رباتیک بانمک فقط یکی از دستگاه های خودکاری است که در نمایشگاه CES۲۰۲۰  میلادی رونمایی شده است. در کنار آن رباتی نیز در نمایشگاه رونمایی شده که می تواند حرکات یوگا و تای چی را نیز انجام دهد.

«بلابات» می تواند در محیط هایی مملو از موانع  مسیریابی کند. این ربات دارای ۴ طبقه  است و می تواند بشقاب ها را روی آن حمل کند. کارگران انسانی باید بشقاب های غذا را روی طبقات قرار دهند و گارسون رباتیک گربه ای هنگام تحویل غذا به مشتری با میومیوکردن به آنها هشدار می دهد.

اگر مشتری با نوازش گوش گربه از ربات تشکر کند، صورتکی خوشحال روی نمایشگر آن ظاهر می شود.  جالب آنکه اگر مشتری بیش از حد ربات را نوازش کند نیز، گجت واکنش نشان می دهد. به گفته طراح ربات، در صورتیکه مشتری در انجام وظایف دستگاه اختلال ایجاد کند، ربات عصبانی می شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: گارسون رباتیک در چین استخدام شد

گارسون رباتیک در چین استخدام شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش