دوشنبه , ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
کیهان:دو روش تبلیغی تلویزیونهای ضدانقلاب ، حمله به حجاب و دفاع از بهائیت است

کیهان:دو روش تبلیغی تلویزیونهای ضدانقلاب ، حمله به حجاب و دفاع از بهائیت است


شبه‌رسانه‌های یاد شده، در برنامه‌های مختلف خود اعم از سرگرمی‌ مطلق تا برنامه‌های مختلف به اصطلاح سیاسی و اجتماعی، به بهانه‌های گوناگون به موضوع نبود آزادی در ایران می‌پردازند و سپس در بیان مصادیق ادعای واهی خود، مصرانه موضوع حجاب اسلامی‌ را پیش می‌کشند و این آموزه و دستور صریح قرآنی را در تضاد با حقوق بشر معنا می‌کنند و این ضامن امنیت و شأن زنان را عاملی برای واپس‌ماندگی معرفی می‌سازند.
شبکه‌های «صدای آمریکا» و «من و تو» و شبکه‌های سلطنت‌طلب و… با پخش کلیپ‌هایی از زنان در برخی معابر تهران تلاش دارند؛ کشف حجاب را به‌عنوان خواست عمومی‌ جا بیندازند تا با رواج بی‌حیایی و بی‌غیرتی، جامعه را نسبت به دین اسلام و انقلاب دور سازند.
حمایت صریح و قاطع از بهائیت نیز اگرچه در گذشته دارای سابقه بوده است اما در مقطع کنونی‌ ترویج این فرقه استعمار ساخته به‌منظور زدن ریشه‌های اسلامی ‌و شیعی و سوق‌دادن نسل جوان به فرقه استعماری- صهیونیستی بهائیت، گامی‌ در بستر جنگ نرم علیه نظام دینی برشمرده می‌شود.
پرچمدار حمایت از بهائیت که در میان رسانه‌های سلطنت‌طلب بسیار پررنگ به‌نظر می‌آید، شبکه من و تو است که از لندن و با حمایت مالی و رسانه‌ای«ام‌آی‌سیکس» انگلیس فعالیت می‌کند!
شبکه‌های معاند در پرداختن به بهائیت به عمد چند واقعیت را بازگو نمی‌کنند. اول؛ نقش انگلیس در سر برآوردن بهائیت، دوم؛ چرایی مخالفت با بهائیت از سوی مسلمین و سوم؛ نسبت میان صهیونیسم و بهائیان. به‌نظر می‌رسد رسانه‌های داخلی خاصه رسانه  ملی، در زمینه تبلیغ حجاب اسلامی ‌و افشای ماهیت شیطانی بهائیت باید بیش از پیش وارد صحنه شوند.

۱۷۱۷
 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : کیهان:دو روش تبلیغی تلویزیونهای ضدانقلاب ، حمله به حجاب و دفاع از بهائیت است

کیهان:دو روش تبلیغی تلویزیونهای ضدانقلاب ، حمله به حجاب و دفاع از بهائیت است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش