جمعه , ۷ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
کولاکوویچ با انتشار متنی از ایران خداحافظی کرد

کولاکوویچ با انتشار متنی از ایران خداحافظی کرد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، فدراسیون والیبال امروز به طور رسمی خبر از فسخ قرارداد ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال داد.

پس از انتشار این خبر ایگور کولاکوویچ با انتشار متنی در صفحه شخصی خود از والیبال ایران خداحافظی کرد. متن پیام به شرح زیر است: همکاران گرامی، بازیکنان عزیز من، کارکنان فدراسیون دوستان خوب ایرانی من مردم قابل ستایش ایران پس از سه سال سرشار از تلاش، شیرینی، ناراحتی، خنده، اشک، زیبایی و لذت لحظه رفتن من از ایران فرا رسید این ماجراجویی شگفت انگیز یک تجربه بسیار عالی زودتر از آنچه انتظار د اشتم به اتمام رسید اما دیگر مهم نیست هیچ چیزی نمی‌تواند خاطرات بسیار زیبای من از زمانی که همه با هم برای پیروزی تیم ملی ایران با رقبا می‌جنگیدیم را کم کند، شما همیشه در قلب من هستید به دلیل شجاعت، خرد، احساسات و احترامی که هر روز به من نشان دادید. منتظر دیدار احتمالی شما هر جا که باشید هستم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: کولاکوویچ با انتشار متنی از ایران خداحافظی کرد

کولاکوویچ با انتشار متنی از ایران خداحافظی کرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش