سه شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
طراحی سایت در اصفهان
کنگره ملی مهندسی شیمی برگزار می شود

کنگره ملی مهندسی شیمی برگزار می شود


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر شانزدهمین کنگره ملی مهندسی شیمی با هدف گردهم آوردن محققان دانشگاه و متخصصان صنعت و ایجاد بستری مناسب برای تبادل یافته‌های جدید و پیشرفت­های فنی و شناسایی نیازهای روز صنعت از طریق ارائه مقالات، برگزاری سخنرانی‌های کلیدی، برگزاری کارگاه‌ها و نشست­های تخصصی و برپایی نمایشگاه ترتیب داده شده است.

در این کنگره علاوه بر مقالات پژوهشی دانشگاهی در ۱۷ محور مرتبط با مهندسی شیمی، مقاله های صنعتی (مطالعات موردی صنعتی) نیز در زمینه های مدیریتی، کنترل و فرآیند، کاتالیست و راکتور، و آب و محیط زیست نیز ارائه خواهد شد.

در این کنگره علاوه بر بخش ارائه مقالات پژوهشی و صنعتی به دو صورت شفاهی و پوستر، نشست های تخصصی صنعتی با حضور مدیران ارشد صنایع، مدیران واحد های پژوهشی و اساتید دانشگاهی برگزار خواهد شد. 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: کنگره ملی مهندسی شیمی برگزار می شود

کنگره ملی مهندسی شیمی برگزار می شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش