سه شنبه , ۸ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
کمکهای مالی به کارزار انتخاباتی «برنی سندرز» دموکرات سرازیر شد

کمکهای مالی به کارزار انتخاباتی «برنی سندرز» دموکرات سرازیر شد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از دیلی صباح، ساعاتی پس از آنکه سناتور «برنی سندرز» دموکرات نامزدی خود را در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا اعلام کرد، سیل کمکهای مالی به کارزار انتخاباتی وی سرازیر شد؛ بطوری که در همان ساعات اولیه بیش از یک میلیون دلار کمک مالی جمع آوری شد.

اطلاعات فوق پس از گفتگوی خبرگزاری آسوشتیدپرس با یکی از افراد مطلع به کارزار انتخاباتی سندرز در اختیار رسانه ها قرار گرفت. به گفته این منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود، رقم مذکور ظرف مدت زمانی کمتر از چهارساعت پس از اعلام نامزدی سندرز، جمع آوری شده است.

گفتنی است سناتور برنی سندرز که خود را یک سوسیال دموکرات می داند، پیش از این نیز در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات در سال ۲۰۱۶، عرصه رقابت را به «هیلاری کلینتون» واگذار کرد.

افزون بر سندرز، شمار معدودی از نامزدهای حزب دموکرات در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا به طور داوطلبانه رقم کمکهای مالی دریافتی خود را افشا کردند. در این میان، سناتور «کامالا هریس» از ایالت کالیفرنیا از جمع آوری ۱.۵ میلیون دلار کمک مالی ظرف ۲۴ ساعت نخست فعالیت کارزار انتخاباتی خود خبر داد. سناتور «امی کلوبوشار» از ایالت مینه سوتا نیز اعلام کرد که ظرف ۴۸ ساعت از زمان اعلام نامزدی خود، حدود یک میلیون دلار کمک مالی جمع آوری کرده است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : کمکهای مالی به کارزار انتخاباتی «برنی سندرز» دموکرات سرازیر شد

کمکهای مالی به کارزار انتخاباتی «برنی سندرز» دموکرات سرازیر شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش