جمعه , ۲ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
کمبود اتوبوس در مرز مهران نداریم/تکذیب کرایه ۵۰۰هزارتومانی

کمبود اتوبوس در مرز مهران نداریم/تکذیب کرایه ۵۰۰هزارتومانی


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، در پی اعلام برخی دستگاه های متولی ساماندهی پایانه های مرزی ورودی زائران اربعین مبنی بر عدم وجود ناوگان اتوبوسرانی به تعداد کافی برای بازگشت زائران به خصوص در مرز مهران، تعدادی از زائران اعلام کردند که برخی رانندگان ارقام بالایی برای جابجایی زائران به سایر شهرها مطالبه می کنند.

در این ارتباط احمد رضا عامری،رئیس اتحادیه شرکت های تعاونی مسافری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر با تکذیب دریافت رقم ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی از سوی برخی رانندگان اتوبوس از زوار گفت: ساعتی پیش با نماینده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای مستقر در مرز مهران صحبت کردم و این ارقام صحت ندارد.

وی افزود: تعداد مسافران بسیار کمتر از آنچه اعلام شده است و اصلاً مسافری وجود نداردکه مسافران اتوبوس بخواهند مبالغ ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی از آنها مطالبه کنند.

این فعال صنفی حمل و نقل مسافری گفت: از سوی دیگر بسیاری از مسافران که پول های خود را در عتبات عالیات خرج کرده اند به اندازه کافی پول ندارند که بخواهند به اتوبوس ها بدهند و حاضر نیستند این مبالغ را به رانندگان پرداخت کنند.

عامری با تأکید بر اینکه مشکل کمبود ناوگان اتوبوسرانی در مرز مهران نداریم، خاطرنشان کرد: زمانی این اتفاقات رخ می دهد و بازار سیاه برای کرایه اتوبوس ایجاد می شود که کمبود اتوبوس داشته باشیم. در حال حاضر چنین کمبودی وجود ندارد.

به گفته وی، اتوبوس ها در پایانه برکت مستقر هستند که هم پلیس امنیت و هم پلیس راهنمایی و رانندگی در این پایانه مستقر بوده و در صدور صورت وضعیت ها نظارت می شود.

وی افزود: ممکن است ارقامی که در برخی از رسانه ها ذکر می شود مربوط به سواری ها باشد و برخی مسافران به دلیل خستگی راه، مجبور به پرداخت این مبالغ باشند اما رانندگان اتوبوس های مستقر در مرز، چنین ارقامی را دریافت نکرده اند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : کمبود اتوبوس در مرز مهران نداریم/تکذیب کرایه ۵۰۰هزارتومانی

کمبود اتوبوس در مرز مهران نداریم/تکذیب کرایه ۵۰۰هزارتومانی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش