سه شنبه , ۷ بهمن ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
کشف ۲۵۵ کیلوگرم ماهی و گوشت غیرقابل مصرف توسط گشت‌های مشترک

کشف ۲۵۵ کیلوگرم ماهی و گوشت غیرقابل مصرف توسط گشت‌های مشترک

به گزارش گروه حقوقی و قضایی پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس، وزیر دادگستری در تاریخ ۷ اسفند ماه سال گذشته از شروع فعالیت گشت‌های مشترک متشکل از سازمان تعزیرات، وزارت بهداشت، سازمان جهاد کشاورزی، سازمان پشتیبانی امور دام و … در ایام نوروز در کل کشور خبرداد.

علیرضا حسن پور مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان با اشاره به برگزاری گشت‌های مشترک نوروزی در این استان، اظهار داشت: در یکی از گشت های مشترک مقدار ۷۰ کیلوگرم ماهی و گوشت غیرقابل مصرف انسانی کشف و معدوم شد و برای این واحد صنفی پرونده تخلف تشکیل شد.

وی افزود: همچنین در گشت مشترک دیگری، مقدار ۱۸۵ کیلوگرم گوشت غیرقابل مصرف کشف و علاوه بر معدوم سازی محموله، پرونده برای متخلف نیز تشکیل شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان تأکید کرد: با توجه به مسافرپذیر بودن استان، اهمیت حفظ سلامت دوچندان می‌شود و تمرکز گشت های مشترک نیز بر همین مسأله است.

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : کشف ۲۵۵ کیلوگرم ماهی و گوشت غیرقابل مصرف توسط گشت‌های مشترک

کشف ۲۵۵ کیلوگرم ماهی و گوشت غیرقابل مصرف توسط گشت‌های مشترک

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش