• Home
  • کشف یک محموله قاچاق ارزش ۸میلیارد ریال در پارسیان

کشف یک محموله قاچاق ارزش ۸میلیارد ریال در پارسیانبه گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، سردار”غلامرضا جعفری” در تشریح این خبر گفت : کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی شهرستان پارسیان با همکاری مأموران پاسگاه دریابانی بندرشیوء روز گذشته حین گشت زنی در بندر تجاری شیوء به یک فروند لنج در حال در تخلیه بار مشکوک شدند.

وی افزود : مأموران در بازرسی از شناور تعداد ۴۳ دستگاه یخچال به مارک های ال جی و سامسونگ ، ۱۰۰ تخته روفرشی و تعداد ۳۰ تخته پتو قاچاق کشف کردند.

این مقام انتظامی ارزش این محموله های قاچاق کشف شده در این عملیات را بنا به نظر کارشناسان اقتصادی ۸میلیارد ریال عنوان کرد.

سردار جعفری با بیان اینکه عزم و اراده پلیس و دستگاه قضاء برای برخورد با مجرمین اقتصادی بیشتر از هر زمانی است ، از مردم خواست در صورت اطلاع از فعالیت غیر قانونی ،بلافاصله از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ موضوع را با مدافعان امنیت اقتصادی در میان بگذارند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: کشف یک محموله قاچاق ارزش ۸میلیارد ریال در پارسیان

کشف یک محموله قاچاق ارزش ۸میلیارد ریال در پارسیان