سه شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
کسب‌وکارهای نوپا در حوزه هوشمندسازی حمل‌ونقل ریلی توسعه می‌یابد

کسب‌وکارهای نوپا در حوزه هوشمندسازی حمل‌ونقل ریلی توسعه می‌یابد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل نقل پیشرفته در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع، خدمات و تجهیزات وابسته که ۱۹ تا ۲۲ خردادماه سال جاری برگزار می‌شود؛ اقدام به برگزاری نوزدهمین رویداد فناوری شبکه‌های ارتباطی و حمل‌ونقل کرده است.

این رویداد فناوری با هدف توسعه مفهوم حمل و نقل ریلی و هوشمندسازی حمل و نقل ریلی در کشور برگزار می‌شود. با برگزاری این رویداد، کسب و کارهای نوپا در زمینه حمل و نقل ریلی توسعه خواهد یافت. استارتاپ های حاضر به کمک این رویداد، با مفاهیم هوشمندسازی این حوزه آشنا می‌شوند و ایده‌های خود را به این سمت سوق خواهند داد.

نوزدهمین رویداد فناوری شبکه‌های ارتباطی و حمل‌ونقل توسط ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام برگزار خواهد شد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: کسب‌وکارهای نوپا در حوزه هوشمندسازی حمل‌ونقل ریلی توسعه می‌یابد

کسب‌وکارهای نوپا در حوزه هوشمندسازی حمل‌ونقل ریلی توسعه می‌یابد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش