دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
کره جنوبی را دست کم نمی‌گیریم/ از ناهماهنگی هندی‌ها استفاده کردیم

کره جنوبی را دست کم نمی‌گیریم/ از ناهماهنگی هندی‌ها استفاده کردیم


محسن مقصودلو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر پس از پیروزی تاریخی تیم ملی کبدی مردان ایران مقابل هند و راهیابی به فینال بازی‌های آسیایی جاکارتا، اظهار کرد: بالاخره پس از سال‌ها توانستیم تیم قدرتمند و پر مهره هند را شکست دهیم و با کنار زدن این تیم به فینال بازی‌های آسیایی برسیم.

وی افزود: در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ دیدار فینال را با اختلاف دو امتیاز به هند واگذار کردیم اما در این دوره با توکل به خدا و تلاش بازیکنان انتقام دوره قبل را با اختلاف ۹ امتیاز گرفتیم.

نشان دادیم تیم قدرتمندی هستیم

بازیکن گلستانی تیم ملی کبدی مردان ایران با بیان اینکه هماهنگی بازیکنان در ورزش کبدی بسیار تاثیرگذار است، گفت: هندی‌ها با وجود این که بهترین بازیکنان و بهترین لیگ دنیا را در اختیار دارند، ناهماهنگ بودند و ما با استفاده از این فرصت آنها را مغلوب کردیم.

مقصودلو در خصوص رویارویی با کره جنوبی در فینال بازی‌های آسیایی اظهار کرد: کره جنوبی هم تیم بسیار خوبی است که نخستین شکست تیم ملی هند در ادوار بازی‌های آسیایی را به آنها تحمیل کرد و بسیار با برنامه هستند.

وی ادامه داد: با پیروزی مقتدرانه مقابل هند نشان دادیم تیم قدرتمندی هستیم، البته کره جنوبی را دست کم نمی‌گیریم و می‌خواهیم با شکست این تیم برای نخستین بار قهرمان بازی‌های آسیایی شویم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: کره جنوبی را دست کم نمی‌گیریم/ از ناهماهنگی هندی‌ها استفاده کردیم

کره جنوبی را دست کم نمی‌گیریم/ از ناهماهنگی هندی‌ها استفاده کردیم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش