کرسی‌های تلاوت نفحات‌ در ۱۱ نقطه تهران و خوزستان برگزار می‌شود+جزئیات برنامه‌ها

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: کرسی‌های تلاوت نفحات‌ در ۱۱ نقطه تهران و خوزستان برگزار می‌شود+جزئیات برنامه‌ها در اخبار فرهنگی

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی گروه خبری نهانه به نقل از فارس کرسی‌های تلاوت نفحات‌القرآن در هفته آخر اسفند‌ماه باحضور پرشور قاریان قرآن در نقاط مختلف تهران برگزار خواهد شد.

 

 

برنامه‌های کرسی‌های نفحات به شرح ذیل است؛

کرسی تلاوت ۲۲۵ با تلاوت روح‌الله روشنی شنبه ۱۹ اسفند‌ماه در مسجدالنبی(ص) واقع در تهرانسر، شهرک پاسداران برگزار شد.

کرسی ۲۲۶ یکشنبه ۲۰ اسفند‌ماه با تلاوت محسن قاسمی در مسجد الغدیر واقع در شهرک دریا برگزار خواهد شد.

کرسی ۲۲۷ با تلاوت هادی موحد امین ۲۰اسفند‌ماه پس از نماز ظهر و عصر در حسینیه حضرت زهرا(س) واقع در مهرآباد، امنیت پرواز برگزار خواهد شد.

کرسی ۲۲۸ دوشنبه ۲۱ اسفندماه با تلاوت محمدهادی صلحجو پس از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع ولیعصر(عج) واقع در شهرک راه آهن برگزار می‌شود.

کرسی تلاوت ۲۲۹ سه‌شنبه ۲۳ اسفند‌ماه با تلاوت سعید پرویزی پس از نماز مغرب و عشاء در مسجد ۱۴ معصوم(ع) واقع در خانی‌آباد، شهرک شریعتی برگزار می‌شود.

کرسی تلاوت ۲۳۰ چهارشنبه ۲۳ اسفند‌ماه با تلاوت حسین رستمی و باحضور علی و زینب فیضی حافظان کل در مسجد اعظم تجریش واقع در تجریش، ابتدای شریعتی کوچه ذغالیها برگزار خواهدشد.

کرسی تلاوت ۲۳۱ پنجشنبه ۲۴ اسفندماه از ساعت ۵ صبح ویژه فجرگاهی با تلاوت علیرضا امانی در مسجد امام قائم واقع در نارمک، چهارراه تلفن‌خانه و همراه با سفره اطعام قرآن کریم برگزار خواهد شد.

کرسی تلاوت ۲۳۲ و ۲۳۳ باحضور مجتبی اصغری ۲۳ و ۲۴ اسفند‌ماه در مسجد میثم تمار واقع در استان خوزستان، شهر شوش دانیال برگزار خواهد شد.

کرسی تلاوت ۲۳۴ شنبه ۲۶ اسفند‌ماه پس از نماز عشا در مسجد‌النبی(ص) واقع در تهرانسر، شهرک پاسداران با تلاوت محمد کاظمی برگزار می‌شود.

کرسی تلاوت ۲۳۵ یکشنبه ۲۷ اسفندماه در مسجد الغدیر واقع در تهرانسر، شهرک دریا با تلاوت مهدی جوکار حافظ کل قرآن برگزار خواهد شد.

کرسی ۲۳۶ و آخرین کرسی در سال ۹۶ با تلاوت محمدتقی نوران در مسجد جامع رسول(ص) واقع در تهرانسر برگزار خواهد شد.

در این ترجمه و مفاهیم آیات میان علاقه‌مندان توزیع می‌شود تا هنگام استماع تلاوت از مفهوم آیات هم مطلع شوند. همچنین به کودکان و نوجوانان حاضر در جوایزی اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند فایل تلاوت‌ و تصاویر محافل را با مراجعه  به کانال تلگرامی نفحات‌القرآن به نشانی nafahatalquran@ دریافت کنند.

مساجدی که خواستار برگزاری این کرسی‌های تلاوت هستند، می‌توانند با شماره ۰۹۱۲۸۰۴۶۸۴۳روابط عمومی دارالقرآن نفحات‌القرآن تماس گرفته و برای برگزاری این کرسی‌های تلاوت در مسجد خود اعلام آمادگی کنند.

انتهای پیام/

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : کرسی‌های تلاوت نفحات‌ در ۱۱ نقطه تهران و خوزستان برگزار می‌شود+جزئیات برنامه‌ها

کرسی‌های تلاوت نفحات‌ در ۱۱ نقطه تهران و خوزستان برگزار می‌شود+جزئیات برنامه‌ها

۱۱ March 2018 | 4:27 pm

دوره بازرسی جوش