دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
کرزای و عبدالله از حمله تروریستی جان سالم به در بردند

کرزای و عبدالله از حمله تروریستی جان سالم به در بردند


به گفته سخنگوی وزارت سلامت افغانستان، حمله خمپاره‌ای به مراسم سالمرگ یکی از رهبران اقلیت شیعه‌مذهب هزاره در عرب کابل که با حصور شخصیتهای دولتی و سیاسی در حال برگزاری بود یک کشته و ۱۶ زخمی بدنبال داشت.

 سیاستمداران ارشدی چون عبدالله عبدالله، رئیس اجرائیه افغانستان، چند نامزد انتخابات ریاست جمهوری و همچنین حامد کرزی، رئیس جمهوری پیشین افغانستان در این مراسم حضور داشته‌اند.

بنا بر اعلام وزارت داخله، مراسم یادشده نیمه‌کاره باقی‌ماند و محل تحت محاصره پلیس و نیروهای امنیتی درآمده است. فردی که گفته می‌شود خمپاره را شلیک کرده هم در ساختمانی در نزدیکی محل انفجار دستگیر شده است.

پایتخت افغانستان سال گذشته هدف بیش از ۲۰ حمله شدید بود که در پی آنها بیش از ۵۰۰ نفر کشته و بیش از هزار نفر زخمی شدند. مسئولیت بیشتر آن حملات را داعش بعهده گرفته بود.

۶۰۶۰

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : کرزای و عبدالله از حمله تروریستی جان سالم به در بردند

کرزای و عبدالله از حمله تروریستی جان سالم به در بردند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش