یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
کردستان باید برای بازی های ۲۰۲۲ چین نماینده داشته باشد

کردستان باید برای بازی های ۲۰۲۲ چین نماینده داشته باشد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، محمدرضا مظلومی ظهر سه شنبه در مجمع عمومی سالانه هسئت نابینایان و کم بینایان استان کردستان، اظهار داشت: مجامع، هیئت ها و فدراسیون همه باید با یکدیگر همراه باشند تا بتوانند در ورزش قهرمانی کشور به موفقیت برسند.

وی افزود: هنوز هم پس از گذشت ۴۰ سال از عمر انقلاب کمبودها و مشکلات بسیاری در حوزه ورزش به ویژه ورزش ناببینایان و کم بینایان از لحاظ امکانات و تجهیزات داریم که باید با تعامل از کمترین امکانات بیشترین بهره وری را داشته باشیم.

رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور ادامه داد: استان کردستان در رشته های گلبال، شطرنج، پاورلیفتینگ و پرس سینه در بخش آقایان و خانم ها در بین ورزشکاران نابینا و کم بینا استعدادهای بسیاری دارد که می تواند با برنامه ریزی و سرمایه گذاری بر روی تعدادی از این ورزشکاران برای بازی های آسیایی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ در تیم ملی نماینده داشته باشد.

مظلومی یادآور شد: کردستان می تواند با سمایه گذاری برای پرورش قهرمان های جوان و نوجوان در آینده در مسابقات مختلف ملی و بین المللی حرف های زیادی برای گفتند داشته باشد.

وی بیان کرد: خوشبختانه تعامل بسیار خوبی نیز بین اداره کل ورزش و جوانان کردستان و هیئت نابینایان و کم بینایان این استان وجود دارد که همین امر می تواند زمینه ساز موفقیت ورزشکاران در رشته های ورزشی زیر نظر این فدراسیون باشد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: کردستان باید برای بازی های ۲۰۲۲ چین نماینده داشته باشد

کردستان باید برای بازی های ۲۰۲۲ چین نماینده داشته باشد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش