دوشنبه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
کاپیتان‌های استقلال خیال فرهاد مجیدی را راحت کردند

کاپیتان‌های استقلال خیال فرهاد مجیدی را راحت کردند


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، وریا غفوری، سید حسین حسینی و علی کریمی بازیکنان بزرگتر تیم استقلال که در نیم فصل نخست و به خصوص در زمان غیبت استراماچونی هم زحمات زیادی برای این تیم کشیدند و در بین بازیکنان این تیم هم از نفوذ خاصی برخوردار هستند، در نشستی که با سرمربی جدید آبی پوشان داشتند خیال وی را بابت هرگونه همکاری راحت کردند.

کاپیتان‌ها و بزرگترهای استقلال در این نشست دست همکاری به مجیدی دادند و این قول را دادند که از همه توان شان برای یک دل کردن تیم در نیم فصل دوم استفاده کنند.

آبی پوشان روزهای شلوغ و پرکاری را پیش رو دارند که علاوه بر دیدارهای فشرده شان در لیگ برتر، دیداری حساس در جام حذفی مقابل سپاهان در پیش داشته و دو بار هم باید در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به میدان بروند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: کاپیتان‌های استقلال خیال فرهاد مجیدی را راحت کردند

کاپیتان‌های استقلال خیال فرهاد مجیدی را راحت کردند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش