جمعه , ۴ تیر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
کافه پارک فناوری های همگرا برگزار می شود

کافه پارک فناوری های همگرا برگزار می شود


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به منظور  شناسایی فرصت ها و چالش های موجود در حوزه فناوری های همگرا (علوم شناختی، فناوری نانو، زیست فناوری و فناوری اطلاعات) کافه فناوری های همگرا را با حضور صاحبان ایده، سرمایه گذاران، شتابدهنده ها، دانشجویان، اساتید، دانش آموختگان برگزار می کند.

فراهم آوردن محیطی برای معرفی استارت آپ های برتر دنیا در این حوزه، شناسایی نهادها، شرکت ها و دست اندرکاران حوزه فناوری های همگرا در ایران از اهداف این برنامه به شمار می رود.

کافه فناوری های همگرا ۱۸ آبان ماه در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می شود.

فناوری های همگرا به چهار مجموعه اطلاعات، علوم زیستی، علوم شناختی و نانو گفته می شود که در هم افزایی و یکپارچگی باهم قادرند به نیازهای انسان که تاکنون فناوری های دیگر قادر به حل آن نبوده اند پاسخ دهند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: کافه پارک فناوری های همگرا برگزار می شود

کافه پارک فناوری های همگرا برگزار می شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش