دوشنبه , ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
کار قشنگ یحیی گل‌محمدی /عکس

کار قشنگ یحیی گل‌محمدی /عکس

به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ یحیی گل محمدی با انتشار عکس فرزند هواداری که در فینال لیگ قهرمانان آسیا جان خود را از دست داده بود، و دلجویی از او یاد پدرش را زنده کرد و به این هوادار خردسال پرسپولیس هم روحیه داد که در نوع خود کارش جالب بود.

یکی از هواداران پرسپولیس بعد از باخت این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا به دلیل استرس شدید متاسفانه جان خود را از دست داد و گل محمدی و مسئولان باشگاه بعد از آن بازی از خانواده او دلجویی کردند. حالا با گذشت چند ماه از فینال آسیا،یحیی گل محمدیفرزند آن هوادار را فراموش نکرده و در صفحه خود از او و پدرش یاد کرد که به هرحال کار ارزشمندی بودو جای تقدیر دارد.

متاسفانه بعضی از هواداران تیم های فوتبال در کنترل هیجانات خود موفق عمل نمی‌کنند و به خاطر فوتبال جان خود را از دست داده و خانواده‌های زیادی را عزادار می‌کنند.

کار قشنگ یحیی گل‌محمدی /عکس

۲۵۶ ۲۵۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: کار قشنگ یحیی گل‌محمدی /عکس

کار قشنگ یحیی گل‌محمدی /عکس

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش