چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
کارگردان «ذهن زیبا» سراغ «فیدل کاسترو» می‌رود

کارگردان «ذهن زیبا» سراغ «فیدل کاسترو» می‌رود


 ران هاوارد کارگردان هالیوود فیلم جدیدی در گونه تریلر-اکشن می‌سازد.

این کارگردان آمریکایی که به تازگی پروژه جدیدی را برای نتفلیکس با عنوان Hillbilly Elegy تمام کرده است خبر از ساخت فیلم جدید خود در ژانر تریلر-اکشن با عنوان The Fixer داده است.

این فیلم توسط کمپانی Imagine Entertainment متعلق به ران هاوارد و کمپانی Joint Effort تاد فیلیپس و بردلی کوپر ساخته می‌شود. 

فیلمنامه این فیلم  که توسط تایلر هیسل نوشته شده است بر اساس داستان واقعی شگفت‌انگیزی است که در آن مأمور FBI  در دوران جنگ سرد توسط CIA برای رهبری تیمی از آن و اعضای یک گروه گانگستری برای عملیات ناخوشایند کشتن فیدل کاسترو انتخاب می‌شود.

هاوارد به تازگی فیلمی را برای نتفلیکس  با عنوان Hillbilly Elegy و با بازی بازیگران سرشناسی چون امی آدامز، گلن کلوز، هیلی بنت و فریدا پینتو بر اساس رمانی به همین نام ساخته است که یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال ۲۰۲۰ خواهد بود.

هاوارد قبل از این پروژه مستندی درباره پاواروتی ساخته بود که نظرات خوبی را برای او ارمغان آورد.

۲۵۸۲۵۸

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : کارگردان «ذهن زیبا» سراغ «فیدل کاسترو» می‌رود

کارگردان «ذهن زیبا» سراغ «فیدل کاسترو» می‌رود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش