جمعه , ۱۱ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
کاخ سفید گزارش به کنگره درباره امنیت انتخابات را متوقف کرد

کاخ سفید گزارش به کنگره درباره امنیت انتخابات را متوقف کرد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از رویترز، رئیس اطلاعات ملی آمریکا از توقف گزارش به کنگره این کشور درباه امنیت انتخابات خبر داد.

بر اساس این گزارش، «جان راتکلیف» شنبه شب در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که جلسات حضوری گزارش‌دهی درباره امنیت انتخابات را متوقف می‌کند.

وی به سنا و مجلس نمایندگان آمریکا اطلاع داده است که از این به بعد گزارش های امنیتی درباره انتخابات به شکل سخنرانی حضوری انجام نخواهد شد و به شکل مکتوب برای آنها ارسال می شود، اقدامی که امکان فشار برای دریافت جزئیات بیشتر را از اعضای کنگره می‌گیرد.

یک مسئول در دفتر مدیریت اطلاعات ملی آمریکا که خواست نامش فاش نشود، این تصمیم را ناشی از نگرانی درباره افشای اطلاعات حساس پس از نشست‌های ارائه گزارش عنوان کرد.

این در حالی است که نخستین مناظره انتخاباتی دونالد ترامپ و «جو بایدن» قرار است اوایل مهرماه برگزار گردد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : کاخ سفید گزارش به کنگره درباره امنیت انتخابات را متوقف کرد

کاخ سفید گزارش به کنگره درباره امنیت انتخابات را متوقف کرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش