جمعه , ۴ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
چین: تحریم‌های آمریکا علیه ایران باعث بی ثباتی شده است

چین: تحریم‌های آمریکا علیه ایران باعث بی ثباتی شده است


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از رویترز، «وانگ اون»، نماینده چین در سازمان ملل متحد از اقدامات و تحریم‌های آمریکا علیه دیگر کشورها در جریان شیوع کرونا به شدت انتقاد کرد.

نماینده چین در سازمان ملل متحد انتقادات خود را در نشستی با حضور نمایندگان اوپک در وین مطرح کرد و گفت: آمریکا برای سلب مسئولیت از خودش در جریان شیوع کرونا، بیشترین تلاش‌ها را برای اتهام‌پراکنی و سیاه‌نمایی علیه چین و سازمان جهانی بهداشت انجام می‌دهد.

این دیپلمات ارشد چینی همچنین در پایان سخنانش از تحریم‌های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا انتقاد کرد و گفت این «تحریم‌های فراسرزمینی» باعث اخلال در عرضه نفت و تشدید بی‌ثباتی‌ها در خاورمیانه شده است.

مقامات آمریکایی و دولت ترامپ؛ چین را متهم به پنهان کاری در شیوع ویروس کرونا می‌کنند، هرچند پکن این اتهامات را به شدت رد کرده است.

در هفته‌های اخیر روابط میان چین و آمریکا بار دیگر رو به وخامت نهاده که مهمترین علت آن شیوع ویروس کرونا است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : چین: تحریم‌های آمریکا علیه ایران باعث بی ثباتی شده است

چین: تحریم‌های آمریکا علیه ایران باعث بی ثباتی شده است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش