دوشنبه , ۱۰ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
چهار جذابیت بازار چین از نگاه نمایشگاه بین‌المللی واردات

چهار جذابیت بازار چین از نگاه نمایشگاه بین‌المللی واردات


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از رادیو بین المللی چین، تجار جهانی شرکت کننده در نمایشگاه بین المللی واردات تا حد امکان جدیدترین، بهترین و پررقابتترین تولیدات خود را به نمایش گذاشته و با تمام نیرو در تلاش برای وارد شدن به بازار چین هستند. این نمایشگاه چهار جذابیت بازار چین اعم از تقاضای عظیم مصرف ناشی از بروزرسانی مصرف یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون جمعیت، تاسیسات زیربنایی کامل و سامانه نیرومند تدارکات و تأمین، فضای فعالیت بازرگانی که پیوسته در حال بهبود است و منابع نوآوری فراوان بر اثر توسعه کیفی بر پایه نوآوری علمی و فنی را به نمایش گذاشته است. 

نمایشگاه بین المللی واردات از مهمانان پنج قاره استقبال و منافع دنیا را تامین می کند؛ به تقاضای مردم کشورها برای زندگی بهتر پاسخ می دهد و اقدام مهم چین برای گشایش مبتکرانه محسوب می شود. طبق برنامه، ظرف ۱۵ سال آینده مبلغ واردات کالا و خدمات چین به ترتیب از ۳۰ هزار میلیارد و ۱۰ هزار میلیارد دلار فراتر خواهد رفت. بی شک بازار بازتر و نوآورتر چین فرصت تجاری و سود بیشتری برای جهان فراهم و نیروی محرکه فراوانی بر رشد اقتصاد جهان تزریق خواهد کرد. 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : چهار جذابیت بازار چین از نگاه نمایشگاه بین‌المللی واردات

چهار جذابیت بازار چین از نگاه نمایشگاه بین‌المللی واردات

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش