• Home
  • چهارمین رویداد سالانه رایانش ابری ایران برگزار می شود

چهارمین رویداد سالانه رایانش ابری ایران برگزار می شودبه گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) ، چهارمین رویداد سالانه رایانش ابری ایران با هدف هم افزایی دانش، انتقال تجربیات موفق مجموعه های صنعتی و علمی شرکت های دانش بنیان پیشرو در زمینه رایانش ابری کشور برگزار می شود.

این رویداد در قالب فن بازار، نمایشگاه و کارگاه های جانبی، ارائه مقالات تخصصی به روز، پنل ها و میزگرد مدیریتی و کسب و کار و همچنین رونمایی از خدمات جدید جامعه رایان ابری ایران در تاریخ ۲۶ تیرماه ۹۷ در پژوهشگاه و با هماهنگی دبیرخانه جامعه رایانش ابری ایران برگزار می شود.

چهارمین رویداد سالانه رایانش ابری ایران با همکاری معاونت فناوری ریاست جمهوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت های خصوصی فعال در حوزه رایانش ابری برگزار می شود و لذا شرکت در این رویداد فرصت مناسبی جهت تعامل و ایجاد ارتباط بین  اجزاء مختلف اکوسیستم رایانش ابری ایران (فعالین و متخصصین صنعت، دولت، دانشگاه) خواهد بود.

همچنین همزمان با چهارمین رویداد سالانه جامعه رایانش ابری ایران، اولین نمایشگاه تخصصی استارتاپ ها و شرکتهای فعال حوزه رایانش ابری به صورت جنبی در مرکز تحقیقات مخابرات برگزار می شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: چهارمین رویداد سالانه رایانش ابری ایران برگزار می شود

چهارمین رویداد سالانه رایانش ابری ایران برگزار می شود