دوشنبه , ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
چالش فوتبالی یک فلسطینی برای آل‌سعود؛ اگر راست می‌گویید در غزه بازی کنید

چالش فوتبالی یک فلسطینی برای آل‌سعود؛ اگر راست می‌گویید در غزه بازی کنید

به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس، موافقت سعودی‌ها به حضور در خاک فلسطین اشغالی برای بازی با تیم ملی این کشور در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باعث شده تا فلسطینی‌ها از طرق مختلف مخالفت خود را به برگزاری این بازی در زیر سلطه رژیم صهیونیستی اعلام کنند.

فلسطینی‌ها معتقدند حضور کاروان تیم فوتبال عربستان در رام الله با اجازه رژیم صهیونیستی، نوعی عادی سازی روابط با آنها در زمینه ورزش به شمار می‌آید. در واقع، دریافت ویزا از رژیم اشغالگر به معنای هویت دادن به این رژیم جعلی و ستمگر است.

در این راستا، تمام جبهه‌های مقاومت در فلسطین، از حماس گرفته تا جهاد اسلامی، مخالفت شدید خود را از حضور تیم ملی فوتبال عربستان در خاک فلسطین اشغالی اعلام کردند.

در جدیدترین خبر در این زمینه، یک کاربر فلسطینی سعودی‌ها را به چالش کشید. آنها به ظاهر اعلام می‌کنند که حضور در خاک فلسطین اشغالی یک حادثه تاریخی خوب برای فلسطین است اما در پشت پرده برنامه عادی سازی روابط با صهیونیست ها را دنبال می‌کنند.

این کاربر فلسطینی عنوان کرد: اگر تیم ملی عربستان نیتش خیر است و با این کارش نمی‌خواهد متهم به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی شود، درهای تمام ورزشگاه‌های نوار غزه به روی آنها باز است. آنها می‌توانند برای این بازی به غزه بیایند و نیازی نیست به منطقه‌ای از فلسطین بروند که در اشغال و کنترل رژیم صهیونیستی است.

انتهای پیام/ ج

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: چالش فوتبالی یک فلسطینی برای آل‌سعود؛ اگر راست می‌گویید در غزه بازی کنید

چالش فوتبالی یک فلسطینی برای آل‌سعود؛ اگر راست می‌گویید در غزه بازی کنید

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش