سه شنبه , ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
چالش‌های اصلی پایتخت از زبان شهردار جدید تهران

چالش‌های اصلی پایتخت از زبان شهردار جدید تهران


پیروز حناچی ظهر امروز، پنجشنبه در مراسم دریافت حکم خود به عنوان شهردار تهران از دست عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور گفت: تهران پایتخت ۲۴۰ساله است و همین موضوع پایتخت بودن آن، کار و مشکلات مضاعفی را برای ما ایجاد کرده است.
وی افزود: مشکلات تهران یک شبه به وجود نیامده است؛ بلکه از حدود ۴۰ تا ۵۰ سال پیش ایجاد شده است به همین منظور باید تلاش کنیم در ابتدا به مشکلات اضافه نشود و سپس با حمایت و کمک مردم مشکلات را قدم به قدم حل کنیم.
حناچی آلودگی هوا، ترافیک و توسعه حمل و نقل عمومی را چالش های اصلی کلانشهر تهران دانست و گفت: این مشکلات، در سطح مسائل حاکمیتی است لذا انتظار داریم از صندوق توسعه ملی رقم قابل توجهی برای حل آنها اختصاص یابد.
پیروز حناچی ٢٢ آبان با کسب ١١ رای اعضای پنجمین شورای اسلامی شهر تهران به عنوان چهاردهمین شهردار پایتخت پس از پیروزی انقلاب اسلامی انتخاب شد.
روز گذشته، هفتم آذرماه وزیر کشور پس از دریافت پاسخ استعلام وزارت اطلاعات، حکم انتصاب شهردار تهران را صادر کرد.
در مراسم امروز محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، الهام فخاری عضو شورا و مهدی جمالی نژاد معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها نیز حضور داشتند.

۴۲۲۳۸

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: چالش‌های اصلی پایتخت از زبان شهردار جدید تهران

چالش‌های اصلی پایتخت از زبان شهردار جدید تهران

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش